Diecezjalny Dzień Młodzieży – informacje organizacyjne

Czcigodni Księża,
W sobotę będziemy przeżywali kolejny Diecezjalny dzień Młodzieży. Chciałbym przekazać kilka informacji organizacyjnych.
Rozpoczynamy o godz. 9.00 w wyznaczonych kościołach stacyjnych (podział dekanatów przypominam w załączniku). Przy wejściu do kościołów będzie prowadzona rejestracja grup. Bardzo proszę o rejestrowanie się zaraz po przybyciu, razem z młodzieżą. Będę również oddzielne listy dla katechetów.
Autokary wysadzają młodzież przy kościołach i przejeżdżają na parking przy ul. Zarzecze (obok stadionu Wigier).

Po zakończeniu pierwszej części przejdziemy na rondo przy ul. Kościuszki, gdzie nastąpi krótka ceremonia odsłonięcia pomnika św. Romualda i Rocha, kamedułów. Następnie udamy się pod kościół św. Aleksandra na ewangelizację i Eucharystię, która została zaplanowana na godz. 13.00.

Po zakończeniu Mszy św. odbędzie się agapa i koncert zespołu niemaGotu. Dzień Młodzieży zakończymy ok. godz. 16.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i przekazaniem Krzyża ŚDM miastu organizującemu kolejny DDM. Bardzo proszę o taką organizację transportu, aby umożliwić młodzieży udział w całym programie.

Serdecznie dziękuję za współpracę
Ks. Łukasz Różycki