XIII Turniej Piłki Siatkowej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości

Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy działający przy Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach zaprasza na organizowane w okresie jesienno-zimowym imprezy sportowe, których celem jest integracja katolickich grup ministranckich i młodzieżowych diecezji ełckiej.

XIII Turniej Piłki Siatkowej

z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości

Odbędzie się 11-go listopada 2017 r. w Hali Sportowej w Mikołajkach, rozpoczęcie o godz. 1000.

Uczestnictwo:       reprezentacja parafii liczy maksymalnie 10 osób (plus 1 opiekun)

Przedział wiekowy:        młodzież gimnazjalna i licealna – rocznik 1999 i młodsi.
Uwaga:  drużyny mieszane – na boisku stale obecne co najmniej dwie dziewczyny

Wpisowe turnieju:          50 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)

Zgłoszenia drużyn wyłącznie pisemne – na dołączonych kartach

prosimy przesyłać na adres:

Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy

ul. ks. J. Popiełuszki 1

11 – 730 Mikołajki,

bądź mailem na adres pkrs.mikolajki@gmail.com (w wypadku zgłoszeń mailowych uczestnik przywozi ze sobą wersję papierową zgłoszenia z podpisem i pieczątką parafii)

w nieprzekraczalnym terminie do 29 października 2017 r.

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane!

Uwagi:

Zawodnicy posiadają w dniu zawodów ważną legitymację szkolną bądź inny dokument (ze zdjęciem).

Zawodników obowiązują stroje sportowe i obuwie sportowe.

Zawodników obowiązuje chrześcijańska kultura bycia. Opiekun odpowiedzialny jest za swoją grupę.

Karta zgłoszeniowa: karta zgłoszenia PS