Bal Wszystkich Świętych w Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Piszu

31 października, w parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu, odbył się Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Zabawę po raz kolejny poprowadził parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Było pełno radości i dobrej, Bożej zabawy! Świętowanie rozpoczęliśmy od modlitwy różańcowej. Po niej przeszliśmy do sali parafialnej. Zabawę dla dzieci poprowadzili Święci Aniołowie 🙂 Św. Jan Paweł II, Św. Ignacy Loyola, Św. Stanisław Kostka, Św. S. Faustyna, Św. Łucja i Św. Anna- przygotowali dla dzieci wiele wspaniałych zabaw, konkurencji i niezwykłych nagród! Był quiz o Polsce, który poprowadził św. Stanisław Kostka. Św. Jan Paweł II zaangażował do zabawy również obecnych na balu Rodziców. Święci porwali wszystkich do wspólnych tańców i śpiewów. W czasie zabawy, dzieci poznały życie wielu Świętych i zapragnęły, być takie, jak Oni! Święci w swojej codzienności.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Agata Święconek