Dekanalne spotkanie młodych w Sejnach

W Niedzielę Palmową, wieczorem, odbyło się spotkanie dekanalne młodzieży w Sejnach. Wybraliśmy ten dzień, ze względu na przypadający XXXII Światowy Dzień Młodych oraz z racji 22 rocznicy powstania naszego diecezjalnego KSM-u. Licznie zgromadzeni młodzi przybyli wraz ze swoimi kapłanami i katechetami. Najpierw w Domu Parafialnym poznaliśmy się i mogliśmy ze sobą porozmawiać, a potem przeszliśmy do udziału w kulminacyjnym punkcie spotkania, jakim była Droga Krzyżowa ulicami Sejn. Po nabożeństwie spotkaliśmy się na agapie, omawiając przyszłe spotkania młodzieży w dekanacie. Szacujemy, że w spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób młodych, co jest dla duszpasterzy dekanatu sejneńskiego wielką radością i sukcesem duszpasterskim 🙂.

Przed południem młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wzięła udział we Mszy Św połączonej z procesją, niosąc robioną przez siebie palmę, o wysokości 10 metrów.

ks. Kamil Borys