Diecezjalny Dzień Młodzieży – Olecko, 11 maja 2019 r

Czcigodni Księża, drodzy katecheci

W najbliższą sobotę, 11 maja 2019 roku, w Olecku, odbędzie się kolejny Diecezjalny Dzień Młodzieży. Ramowy plan naszego spotkania wygląda następująco:

SPOTKANIE NA HALI SPORTOWEJ (Hala Lega, Olecko)

900 – Przyjazd młodzieży/ rejestracja uczestników/ witanie kolejnych grup/ zawiązanie wspólnoty

1000– Świadectwa młodych

1130– Q&A z Biskupem

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI

1235 – Droga Krzyżowa ulicami miasta

EUCHARYSTIA – Amfiteatr

1410–  Msza Święta

• Możliwość adoracji Krzyża
  • Agapa

Zakończenie spotkania

Prosimy aby, o ile to możliwe, młodzież miała ze sobą różańce, którymi wymieni się z innymi, tym samym obiecując sobie wzajemną modlitwę.

Wskazówki dotyczące dojazdu i parkowania:

Spotkanie rozpoczynamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olecku (hala LEGA) – ul. Park 1. Przy hali znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Wolontariusze będą kierowali ruchem, wskazując kierowcom miejsca parkingowe. Prosimy o stosowanie się do wskazań wolontariuszy. Autokary pozostają na parkingach do zakończenia spotkania. Po Mszy Świętej i agapie uczestnicy wracają (Wiewiórczą Ścieżką – ok 500m.) pod halę i wsiadają do autokarów.

Po przyjeździe każdy opiekun grupy ma obowiązek rejestracji uczestników. W tym celu podchodzi on z całą grupą do oznaczonego punktu, gdzie dokonuje wpisania grupy na listę. Nie będzie możliwości samodzielnej rejestracji grupy.

Serdecznie dziękuję za współpracę!

Ks. Łukasz Różycki