Droga Światła w intencji zmarłych w parafii p.w. Zwiastowania NMP w Janówce

Od 2 do 8 listopada w naszej parafii odbywa się Droga Światła, podczas Mszy Św. o godz. 17.00 w naszej świątyni modlimy się  za zmarłych. Po mszy św. gromadzimy się procesjonalnie przed Kościołem, aby brać udział w procesji na cmentarz parafialny i tam modlić się Różańcem Świętym za naszych zmarłych. W ręku każdy parafianin niesie znicz, aby po procesji zostawić go na pomniku swojego zmarłego z rodziny. Ks. proboszcz podczas homilii przypomina wszystkim nam, abyśmy zawsze pamiętali o swoich zmarłych, każdy zmarły potrzebuje modlitwy od nas żyjących tutaj na ziemi. W procesji bierze udział również młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, jak również Szkolne Koło Caritas.

Ks. Eryk