INAUGURACJA ROKU KATECHETYCZNEGO 2019/2020

Zwyczajem lat ubiegłych pod koniec sierpnia odbędą się spotkania katechetyczne przed rozpoczęciem roku szkolnego. Biskup Jerzy Mazur, główny Katecheta Diecezji oraz Wydział Katechetyczny Ełckiej Kurii Diecezjalnej serdecznie zapraszają wszystkich katechetów, wszystkich proboszczów, księży pracujących w szkole oraz siostry zakonne na spotkanie katechetyczne przed nowym rokiem szkolnym.

Wszystkie spotkania rozpoczną się Mszą św. pod przewodnictwem ks. biskupa Jerzego Mazura, SVD.

28 sierpnia 2019 r. – (środa)

● 9.00 – Giżycko, Eucharystia – kościół św. Kazimierza Królewicza; spotkanie – dom parafialny

● 14.00 – Olecko, Eucharystia – kościół NMP Królowej Polski; spotkanie – dom parafialny

29 sierpnia 2019 r. – (czwartek)

● 9.00 – Ełk, Eucharystia – kościół. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika; spotkanie – Kuria Biskupia

● 14.00 – Pisz, Eucharystia – kościół Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej; spotkanie – dom parafialny

30 sierpnia 2019 r. – (piątek)

● 9.00 – Suwałki, Eucharystia – kościół św. Aleksandra; spotkanie – Wyższa Szkoła Suwalsko-Mazurska
● 14.00 – Augustów, Eucharystia – kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa; spotkanie – Dom Księży Emerytów.

Ks. dr Wojciech Kotarski

Dyrektor Wydziału Katechetycznego