INFORMACJA O INAUGURACJI ROKU KATECHETYCZNEGO 2017/18

Wydział Katechetyczny Ełckiej Kurii Diecezjalnej serdecznie zaprasza wszystkich  katechetów, wszystkich proboszczów,  księży pracujących w szkole oraz siostry zakonne na spotkanie katechetyczne przed nowym rokiem szkolnym.

Wszystkie spotkania rozpoczynają się Mszą św. pod przewodnictwem ks. bpa Jerzego Mazura, SVD.

28.08.2017 r.  – (poniedziałek)

●  9.00 – Giżycko, Eucharystia – kościół św. Kazimierza Królewicza;

spotkanie – dom parafialny

● 14.00 – Pisz, Eucharystia – kościół Matki Bożej MiłosierdziaOstrobramskiej; spotkanie – dom parafialny

29.08.2017 r.  – (wtorek)

●  9.00 – Ełk,Eucharystia – kościół. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika; spotkanie – Kuria Biskupia

● 14.00 – Olecko, Eucharystia – kościół NMP Królowej Polski; spotkanie – dom parafialny

30.08.2017 r. – (środa)

●   9.00 – Suwałki, Eucharystia – kościół św. Aleksandra;

spotkanie – Wyższa Szkoła Suwalsko-Mazurska

● 14.00 – Augustów, Eucharystia – kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa; spotkanie – Dom Księży Emerytów.

Ks. dr Wojciech Kotarski

Dyrektor Wydziału Katechetyczny