Informacja o pogrzebie – śp. Czesława Jóźwiak, Mama ks prał. Stanisława Jóźwiaka

Przewielebni Kapłani,
Czcigodne Siostry Zakonne

z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że dnia 23 listopada 2017 roku, w 95. roku życia odeszła po nagrodę do Pana śp. Czesława Jóźwiak , Mama ks. prał. Stanisława Jóźwiaka, ojca duchownego i wykładowcy WSD w Ełku.

Uroczystości pogrzebowe będą sprawowane w sobotę 25 listopada, w następującym porządku:

– 11:15  Wyprowadzenie z kaplicy pogrzebowej przy parafii św. Anny w Giżycku

– 11:30  Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, w kościele pw. św. Anny w Giżycku

– Pochówek na cmentarzu komunalnym w Giżycku

Proszę wszystkich o dar modlitwy za śp. Czesławę Jóźwiak, za Ks. Stanisława oraz całą pogrążoną w smutku Rodzinę.
Wszystkich dysponujących czasem i możliwościami zachęcam do udziału w uroczystościach żałobnych. Kapłani proszeni  są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan