Informacja o pogrzebie – śp. dk. Piotr Bortkiewicz

Przewielebni Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego,

Drodzy Diecezjanie,

z żalem i z nadzieją Życia Wiecznego informuję, że dnia 27 września 2019 roku, w następstwie wypadku drogowego, odszedł po nagrodę do Pana, śp. diakon Piotr Bortkiewicz, absolwent WSD w Ełku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Giżycku, w parafii pw. św. Anny, w środę 2 października.

O godz. 13.00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Ordynariusza Diecezji Ełckiej, ks. Bpa Jerzego Mazura.

Proszę o modlitwę za śp. Diakona Piotra Bortkiewicza, a także za całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego. Wszystkim dysponujących czasem zachęcam do udziału w uroczystościach pogrzebowych. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan – kanclerz Kurii