Informacja o pogrzebie – śp. Edelgarda Litwin, Mama ks. prał. Klemensa Litwina

Przewielebni Kapłani,Czcigodne Siostry Zakonne i Osoby Życia Konsekrowanego

Z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że 10 października 2020 roku odeszła po nagrodę do Pana śp. Edelgarda Litwin (l. 83), Mama ks. prał. Klemensa Litwina, proboszcza parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 14 października br. w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Biskupcu.

Msza św. pogrzebowa, pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, zostanie odprawiona o godz. 10.30.

Proszę o modlitwę za śp. Edelgardę, za ks. Klemensa i całą pogrążoną w żałobie Rodzinę Zmarłej.

Wszystkich dysponujących czasem zapraszam do udziału w liturgii pogrzebowej. Kapłani są proszeni o zabranie własnych szat liturgicznych – bezpośrednie przygotowanie do Mszy na zewnątrz kościoła

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan – kanclerz Kurii