Informacja o pogrzebie – śp. Feliksa Buchowiecka

Przewielebni Kapłani,
Czcigodne Siostry Zakonne

z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że dnia 13 listopada 2017 roku, w 76. roku życia odeszła po nagrodę do Pana śp. Feliksa Czesława Buchowiecka, Mama ks. Jarosława Buchowieckiego, proboszcza parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Jeżach.

Uroczystości pogrzebowe będą sprawowane w środę – 15 listopada, w następującym porządku:

• Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, w kościele pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Suwałkach o godz. 12.00
  • Pochówek w Grobie Rodzinnym na cmentarzu Wigry-Magdalenowo

Proszę wszystkich o dar modlitwy za śp. Feliksę Czesławę Buchowiecką, za ks. Jarosława oraz całą pogrążoną w smutku Rodzinę.
Wszystkich dysponujących czasem i możliwościami zachęcam do udziału w uroczystościach żałobnych. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan