Informacja o pogrzebie śp. ks. Szymona Sobolewskiego

Przewielebni Kapłani, Czcigodne Siostry Zakonne,
Osoby Życia Konsekrowanego i Wierni świeccy
Z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że nad ranem dnia 29 listopada 2018 roku po długiej chorobie odszedł po nagrodę do Pana Życia i Śmierci, śp. ks. mgr lic. Szymon Sobolewski, kapłan diecezji ełckiej. Przeżył 40 lat życia i 15 lat kapłaństwa.
Uroczystości żałobne odbędą się w następującym porządku:
30 listopada 2018 r. (piątek)
10.00  – Msza św. żałobna w kościele pw. św. Izydora w Markach k. Warszawy
15.00  – przywiezienie trumny z ciałem Kapłana do kościoła pw. św. Aleksandra w Suwałkach
18.00 – Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Aleksandra w Suwałkach
1 grudnia 2018 r. (sobota)
9.00  – wystawienie trumny z ciałem Kapłana w kościele pw. św. Aleksandra w Suwałkach
12.00 – Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego w kościele pw. św. Aleksandra w Suwałkach
Po Mszy św. nastąpi pochówek na Cmentarzu parafialnym w Suwałkach
Proszę o modlitwę za śp. ks. Szymona Sobolewskiego, za Jego najbliższą Rodzinę i bliskich. Wszystkich dysponujących czasem zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych Zmarłego Kapłana.
Requiescat in pace
Ks. Marcin Maczan