informacja o pogrzebie śp. Ryszarda Szymańskiego, ojca s. dr Blanki Szymańskiej OSB

Przewielebni Kapłani,
Czcigodne Siostry Zakonne, Osoby Życia Konsekrowanego
Wierni Świeccy
Z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że dnia 30 listopada 2018 roku, Pan Życia i Śmierci powołał do siebie śp. Ryszarda Szymańskiego (l. 77), ojca s. dr Blanki Szymańskiej OSB pełniącej funkcję Dyrektora Centrum Oświatowo Dydaktycznego w Ełku.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 3 grudnia 2018 (poniedziałek) w parafii pw. św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu (ul. Portowa 2). Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana o godz. 13.00.
Proszę o modlitwę za śp. Ryszarda Szymańskiego, za s. Blankę i całą pogrążoną w smutku rodzinę. Wszystkich dysponujących czasem i możliwościami zapraszam do udziału w pogrzebie.
Kapłani są proszeni o zabranie własnych szat liturgicznych.
Requiescat in pace
Ks. Marcin Maczan