Informacja o pogrzebie – śp. Stanisław Gryboś, ojciec Ks. prałata Kazimierza Grybosia

Przewielebni Kapłani, Czcigodne Siostry Zakonne,

Drodzy Diecezjanie,

Z wiarą i nadzieją Życia Wiecznego informujemy, że dnia 14 maja 2020 roku odszedł do Wieczności śp. Stanisław Gryboś (l. 89), ojciec Ks. prałata Kazimierza Grybosia Proboszcza Parafii pw. św. Aleksandra w Suwałkach.

Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski w Kwiatonowicach, powiat Gorlice, w dniu 18 maja br. (poniedziałek), o godz. 13.00.

Msza Święta żałobna za duszę śp. Stanisława, pod przewodnictwem JE Księdza Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura, będzie sprawowana w konkatedrze suwalskiej w dniu 21 maja (czwartek), o godz. 12.00.

Prosimy przede wszystkim o modlitwę za śp. Stanisława Grybosia, za ks. Kazimierza i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego.

Zachęcamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych (z uwzględnieniem obostrzeń epidemiologicznych).

Requiescant in pace

S. Donata Topa –