Informacja o pogrzebie – śp. Wacława Brzostek, Mama ks. kan. Krzysztofa Brzostka

Przewielebni Kapłani,

Czcigodne Siostry Zakonne i Osoby Życia Konsekrowanego

Z żalem i nadzieją życia wiecznego informuję, że dnia 9 stycznia 2018 roku Pan Życia i Śmierci powołał do siebie śp. Wacławę Brzostek (l. 77), Mamę ks. kan. Krzysztofa Brzostka, proboszcza parafii pw. Matki Bożej Gromnicznej w Wiśniowie Ełckim.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, będzie sprawowana w czwartek, 11 stycznia 2018 roku w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Piszu o godz. 13.00.

Proszę o modlitwę za śp. Wacławę Brzostek, za ks. Krzysztofa i całą pogrążoną w żalu Rodzinę. Wszystkich dysponujących czasem zachęcam do udziału w uroczystościach pogrzebowych. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych

Requiescat in pace

Ks. Marcin Maczan