Informacja o pogrzebie – śp. Wacława Sutuły, ojca ks. Jarosława Sutuły

Przewielebni Kapłani, Czcigodne Siostry Zakonne,

Drodzy Diecezjanie,

Z wiarą i nadzieją Życia Wiecznego informujemy, że dnia 11 listopada 2020 roku odszedł do Wieczności śp. Wacław Sutuła (l. 73), ojciec Ks. Jarosława Sutuły Administratora Parafii pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Rydzewie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Ełku dnia 14 listopada br. w następującym porządku:

godz. 11:45 – wyprowadzenie ciała z kaplicy pogrzebowej przy ul. Konopnickiej

godz. 12:00 – Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Apostołów w Ełku

Pochówek na cmentarzu w Bartoszach.

Prosimy przede wszystkim o modlitwę za śp. Wacława Sutułę, za ks. Jarosława i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego.

Zachęcamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych (z uwzględnieniem obostrzeń epidemiologicznych).

Requiescant in pace

S. Donata Topa – notariusz Kurii