IX EDYCJA KONKURSU „PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ I WIERSZYKI RECYTUJĄ”

Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka było organizatorem  IX EDYCJI KONKURSU „PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ I WIERSZYKI RECYTUJĄ”·

Celem przeglądu było głoszenie Dobrej Nowiny o Bożym Narodzeniu, odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich, integrowanie przedszkolaków, nauczycieli i rodziców we wspólnym przezywaniu radości z narodzenia Jezusa, doskonalenie umiejętności występowania przed publicznością oraz wyłonienie laureatów.
3 lutego br po Mszy Św., w kościele pod wezwaniem Św. Tomasza odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu. Dziękujemy dzieciom za wiersze pełne wzruszeń, pozbawione cech czasu. Za recytację wspaniałą o ile przyjmie się punkt widzenia najmłodszych, nigdy nie traktując dzieci z góry.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez Przedszkole Jedyneczka. Laureatom gratulujemy . Składamy również serdeczne podziękowania naszemu sponsorowi Panu Grzegorzowi Morusiewiczowi – Dom Ełcki, jurorom w składzie:
prof. dr hab. ks. Jerzy Sikora – przewodniczący,
prof dr hab. Ryszard Skawiński,
ks. Adam Harasim,
nauczycielom i licznie przybyłym rodzicom .