Komunikaty pogrzebowe

Przewielebni Księża, Czcigodne Siostry Zakonne, Drodzy Diecezjanie

z wiarą i nadzieją Życia Wiecznego przekazuję następujące informacje pogrzebowe:

1. Dnia 17 stycznia 2019 roku, odszedł do Pana śp. Piotr Maciejewski (l. 79), ojciec ks. Roberta Maciejewskiego, rezydenta przy parafii pw. Chrystusa Króla w Suwałkach.
Pogrzeb odbędzie się w Gdańsku w sobotę 19 stycznia:
9.00 – Msza św. pogrzebowa w kościele pw. Św. Józefa w Gdańsku Przymorze (ul. Jagiellońska 9)
10.30 – wyprowadzenie z kaplicy pogrzebowej Cmentarza w Gdańsku Oliwie (ul. Józefa Czyżewskiego 4)

Proszę o modlitwę za śp. Piotra Maciejewskiego, za ks. Roberta i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego, a wszystkich dysponujących czasem zachęcam do udziału w pogrzebie.

2. Dnia 17 stycznia 2019 roku, odszedł do Pana śp. Józef Waluś (l. 77), ojciec ks. Rolanda Walusia, proboszcza parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Woźnicach.
Msza św. pogrzebowa będzie odprawiona w poniedziałek, 21 stycznia o godz. 12.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Mikaszówce.

Proszę o modlitwę za śp. Józefa Walusia, za ks. Rolanda i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego, a wszystkich dysponujących czasem zachęcam do udziału w pogrzebie.

Requiescant in pace

Ks. Marcin Maczan