KSM: Bal Bardzo Kulturalny w Piszu

29 kwietnia odbył się kolejny Bal Bardzo Kulturalny organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Sobotni wieczór zgromadził w Piszu blisko 250 osób z całej diecezji! Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Św. w kościele pw. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej w Piszu. Po wspólnej modlitwie przeszliśmy do tamtejszej Szkoły Podstawowej, gdzie odbyła się dalsza część.

Na początek słowa powitania skierowała do zebranych Prezes Zarządu, Monika Zubowicz. Po czym cała sala wypełniła się parami, a w tle tradycyjnie wybrzmiał polonez! Piski Zespół ‚Raven’ zadbał o oprawę muzyczną naszego balu. Nie zabrakło również KSMowych hitów! Po sobotniej zabawie każdy na pewno zapamiętał kroki do walca angielskiego 🙂

– Za nami  kolejny bal! Bal, który pozostawił w naszych sercach dużo radości i wspomnień. To już kolejny bal, w którym uczestniczyłam, jednak każdy jest na swój sposób niezwykły. Bawiłam się świetnie i cieszę się, że mogłam ten wieczór spędzić właśnie w KSMowym gronie!  – mówi Marysia z Olecka.

Tematem przewodnim całej zabawy był patriotyzm- dlatego też biel i czerwień dominowały na sali. Jedną z atrakcji balu była fotobudka, która sprawiła wiele radości uczestnikom 🙂

– Po raz kolejny miałam przyjemność bawić się na Bezalkoholowym Balu Bardzo Kulturalnym. Była to świetna okazja do spotkania znajomych KSMowiczów z całej diecezji, ale też zawarcia nowych znajomości. Jechałam z przekonaniem, że zabawa będzie świetna i nie zawiodłam się. Już dziś czekam na kolejny Bal i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału! – dodaje Patrycja z Mikołajek.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspaniałą zabawę, a oddziałowi z Pisza za przygotowanie tego niezwykłego wieczoru!

Agata Święconek

Sekretarz ZD