„Kto uratuje świat jeśli nie ja?” – Pielgrzymka Wspólnoty Caritas do Niepokalanowa

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów i Szkolnych Kół Caritas do udziału w Pielgrzymce Wspólnoty Caritas do Niepokalanowa, która odbędzie się w sobotę 18 maja 2019 r. pod hasłem „Kto uratuje świat jeśli nie ja?”. Patronami tegorocznej Pielgrzymki są św. Maksymilian Maria Kolbe oraz św. Jan Paweł II, który 18 maja 2019 r. skończyłby 99 lat.

Program Pielgrzymki:
9.00-11.00 – Rejestracja oraz rozpoczęcie Gry Terenowej i Animacji
11.00-12.00 – Msza Święta z udziałem biskupa Szlachetki transmitowana przez Radio Niepokalanów
12.00-13.30 – Posiłek Pielgrzyma i kontynuacja Gry Terenowej i Animacji: kino, zwiedzanie muzeów, stoiska z atrakcjami
13.30-14.15 – Koncert katolickiego rapera Tau wraz ze świadectwem
14.15-15.00 – Quiz z rozstrzygnięciem Gry Terenowej i Koronka do Bożego Miłosierdzia na zakończenie.

Miejsce spotkania: Klasztor Niepokalanów Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie) – Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin.

Zgłoszenia chętnych przedstawicieli SKC prosimy kierować do ks. Ryszarda Sawickiego, a przedstawicieli PZC do p. Iwony Bakun. Termin zgłoszeń do 17 kwietnia br., ilość miejsc ograniczona, koszt wyjazdu – 15 zł. (w przypadku zwolnienia z opłaty prosimy o indywidualny kontakt z organizatorami).