„Moc w słabości czyli jak radzić sobie w kryzysie” – parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Suwałkach zaprasza na konferencję

Zdajemy sobie sprawę w jak bardzo trudnej sytuacji znalazło się wiele osób z powodu izolacji społecznej, którą wymusiła pandemia koronawirusa.

Dlatego zapraszamy serdecznie w najbliższy piątek, 22 maja o godz. 20:00 na konferencję „Moc w słabości czyli jak radzić sobie w kryzysie”. Temat przybliży nam ks. dr Radosław Rybarski wykładowca psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po konferencji Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca poprowadzi śpiewy i adorację Najświętszego Sakramentu.

Można będzie łączyć się z nami przez transmisję on-line na facebooku parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Suwałkach oraz za pośrednictwem facebooka Martyrii.