Nabożeństwo Drogi Światła w Gołdapi

W środę 6 maja w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi odbyło się nabożeństwo Drogi Światła. Rozważania stacji napisał i wygłosił Ks. Bp Adrian Galbas.

Oprawą muzyczną zajęli się młodzi muzycy z oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, działającego przy tej parafii. Całe nabożeństwo nagrała ekipa z Torunia, aby później wierni z całej Polski mogli obejrzeć je w Telewizji Trwam. Wszystko zorganizował ks. Mariusz Pawlina.

Dziękujemy wyżej wymienionym osobom, w sposób szczególny młodzieży z KSM-u i Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi za zaangażowanie i poświęcony czas! Dziękujemy również parafianom za przybycie i uczestnictwo w nowym dla nas nabożeństwie Drogi Światła. I zapraszamy wszystkich do oglądania transmisji z tego wydarzenia już niebawem w TV Trwam!

Ewelina Cierzniak