Nowy kierunek studiów na UKSW: Katolicka Telewizja Internetowa

Nowy kierunek studiów na UKSW

Katolicka Telewizja Internetowa

 Katolicka Telewizja Internetowa to nowa specjalność naukowa na Wydziale Teologicznym. To oferta na miarę naszych czasów, dzięki której studenci będą realizować swoje pasje i spełniać marzenia przy tworzeniu nowych mediów w swoim środowisku lokalnym i nie tylko, gdyż żyjemy w Globalnej Wiosce.

 

5 x W o Katolickiej Telewizji Internetowej

WHO Kto?

Wydział Teologiczny UKSW, Katedra Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych

WHAT Co?

Kierunek dla fascynatów dziennikarstwa i mediów oraz teologii. To pierwsze studia teologiczne dla specjalistów w obszarze katolickiej telewizji internetowej. Oferta dla maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych poznawaniem tajników tworzenia i funkcjonowania TV Internetowej.

WHERE Gdzie?

Warszawa, ul. Dewajtis 5

WHEN Kiedy?

Studia magisterskie ruszają od października 2017 roku.

WHY Dlaczego?

Chrześcijanie muszą być profesjonalnie i praktycznie przygotowani do realizacji misji ewangelizacyjnej poprzez nowoczesne środki komunikacji, w tym lokalne i środowiskowe telewizje. To przyszłość mediów. Wiedza, a przede wszystkim praktyka i doświadczenie medialne – tylko to zapewnia skuteczną obecność w świecie mediów elektronicznych.

Studenci nauczą się łączyć wartości chrześcijańskie z praktyką medialną. Pod kierunkiem wybitnych specjalistów, za pomocą profesjonalnego sprzętu telewizyjnego będą zdobywać doświadczenie medialne w studio telewizyjnym i w terenie. To studia z dużą dozą ćwiczeń i działań praktycznych.

Wszelkie informacje o studiach teologicznych: Katolicka Telewizja Internetowa, które prowadzone będą na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, można znaleźć na stronie internetowej:  http://ktvi.uksw.edu.pl/

 

Ilość miejsc ograniczona!

Plik do pobrania:  Oferta-KTvI

KONTAKT

Marlena Kałużyńska-Tyburska- – koordynator KTvI

marlena-tyburska@wp.pl ,

tel. 794 692 468