Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę w Węgielsztynie

Akcja Katolicka działająca przy parafii pw. Św. Józefa w Węgielsztynie, Szkoła Podstawowa im. Kurtha Obitza oraz Chór Josephus serdecznie zapraszają do udziału w  obchodach 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz do wywieszania flag i eksponowania symboli patriotycznych.

10 listopada 2018 r. (sobota), o godz. 11:45 przy Szkole Podstawowej w Węgielsztynie, Hymnem Państwowym rozpoczniemy uroczyste obchody Niepodległej Polski, następnie korowodem udamy się na Mszę Świętą do kościoła parafialnego p.w. św. Józefa w Węgielsztynie.

Po Mszy Świętej odbędzie się program artystyczny z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z naszej parafii oraz połączonych Chórów Moderato i Josephus.

ks. Zbigniew Chmielewski