Obchody 25. rocznicy powołania KSM w Diecezji Ełckiej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W najbliższą sobotę świętujemy 25. rocznicę powołania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej. Z racji na sytuację epidemiczną i obowiązujące obostrzenia, świętowanie przyjęło inną formę. Punktem centralnym obchodów jest Msza Święta dziękczynna, która sprawowana będzie 21 listopada o godz. 16.00, w par. pw. bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Przewodniczyć jej będzie J.E. ks. bp Jerzy Mazur.
Uwzględniając nałożone restrykcje, wezmą w niej udział członkowie Władz Diecezjalnych Stowarzyszenia oraz kandydaci, którzy tego dnia złożą przyrzeczenie, stając się przez to pełnoprawnymi członkami Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej.

Z nadzieją, że po ustaniu pandemii będziemy mogli wspólnie świętować, dziękuję  za serdeczność okazywaną członkom KSM Diecezji Ełckiej.
Z pozdrowieniem GOTÓW i modlitwą,
Monika Zubowicz