Pożegnanie ojca Ks. Kan. Prof. zw. dr. hab. Wojciecha Guzewicza

Czcigodni Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego, Drodzy Diecezjanie

z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informuję, że dnia 30 listopada br., w 85. roku życia odszedł do Pana śp. Leon Guzewicz, ojciec Ks. Kan. Prof. zw. dr. hab. Wojciecha Guzewicza, Dziekana Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku Uniwersytetu UWM w Olsztynie i wykładowcy WSD w Ełku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 2 grudnia br. (poniedziałek) w Mikaszówce, w par. pw. św. Marii Magdaleny.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Mikaszówce.

Proszę o modlitwę za śp. Leona Guzewicza oraz za ks. Wojciecha i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego. Wszystkich dysponujących czasem zapraszam do udziału w pogrzebie. Kapłani proszeni są o zabranie własnych szat liturgicznych.

Requiescat in pace

ks. Marcin Maczan