Rajgród: Rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych

W Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Rajgrodzie trwają rekolekcje przeznaczone dla związków cywilnych po rozwodzie.

W czasie tych rekolekcji małżeństwa żyjące w związkach cywilnych są zaproszone, by doświadczyć prawdy, że Bóg stawia również na ich drodze drogowskazy miłości. Każda sytuacja osób żyjących w drugim związku po rozwodzie jest bardzo indywidualna, niepowtarzalna, ale w każdej z nich są zaproszeni do podążania drogą wiary, pogłębiania relacji z Chrystusem i odnalezienia swojego miejsca w Kościele, który jest ich Matką i ich potrzebuje.

Rekolekcje będą miały miejsce jeszcze dziś (czwartek, 7 marca) o g. 17:00 Msza Święta, a po niej konferencja i jutro o g. 16:30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta kończąca rekolekcje.