Rekolekcje w duchu miłości Ojczyzny

W dniach 19 – 21.10.2018r. zapraszamy do parafii pw. św. Jana Pawła II w Ełku na „Rekolekcje w duchu miłości Ojczyzny u Jana Pawła II”.

Pierwszy dzień rekolekcji poświęcony będzie duchowości ks. Jana Skorupki i ks. Piotra Skargi. w drugim dniu ks. prof. Józef Łupiński przybliży wymiar patriotyzmu i drogie do świętości wskazana przez  Sługę Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Trzeci dzień rekolekcji bezie poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Każdego dnia rekolekcji będzie możliwość ucałowania relikwii św. Jana Pawła II.

W zakrystii przyjmowane są pamiątki związane z wizytą Jana Pawła II w Ełku, które docelowo zostaną umieszczone w tworzonej przy parafii Izbie Pamięci Wizyty Jana Pawła II w Ełku .

Szczegółowy program rekolekcji na plakacie: