Spotkanie Opłatkowe Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

Jak co roku zapraszam serdecznie na spotkanie opłatkowe wraz z żonami wszystkich Szafarzy – niech nasze spotkanie umocni nas i napełni mocą Ducha Świętego na cały rozpoczęty Nowy Rok 2018.

13 stycznia (sobota) – spotkanie opłatkowe dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej z rodzinami (Rejon Ełcki i Rejon Olecki) w Centrum Pastoralno-Administracyjnym w Ełku o godz. 16.30.
Po spotkaniu Msza św. o godz. 18.00 w Katedrze Ełckiej.

15 stycznia (poniedziałek) –  Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej z rodzinami Rejonu Giżyckiego (par. św. Kazimierza Królewicza – Giżycko) o godz. 16.00.

– 16 stycznia (wtorek) – Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej z rodzinami Rejonu
Piskiego (par. MB Ostrobramskiej – Pisz) o godz. 16.00.

17 stycznia (środa) – Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej z rodzinami Rejonu
Suwalskiego i Rejonu Augustowskiego (Wyższa Szkoła Suwalsko – Mazurska, ul. Curie – Skłodowskiej 5 Suwałki) o godz. 15.30.

Spotkanie opłatkowe z J.E. ks. bp Jerzy . Liczymy na Waszą obecność w poszczególnych regionach (miasta) naszej diecezji. Po raz pierwszy spotkanie opłatkowe jest organizowane w poszczególnych miejscach, jest to bardziej dogodne dla wszystkich w przyjechaniu i spotkaniu się. Zapraszamy

Informacje proszę podać innym szafarzom, których znacie i są w waszej parafii lub mieście.

Diecezjalny Duszpasterz

Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Ks. kan. dr Marek Janowski