Spotkanie wspólnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

Jak co roku w Niedziele Papieską – 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Spotkanie rozpocznie się konferencją i wspólną modlitwą w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej  o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) i o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp. Jerzego Mazura. W czasie Mszy św. nastąpi ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydującym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy Mazur. Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami.  Bądźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą wieź z Chrystusem Panem i między sobą.

wszelkie informacje – email:  fateor @wp.pl

Z pozdrowieniami