Szkolenie Parafialnych Zespołów Caritas podsumowujące Program POPŻ Podprogram 2018

Zaproszenie na szkolenie Parafialnych Zespołów Caritas podsumowujące Program POPŻ Podprogram 2018

Caritas Diecezji Ełckiej serdecznie zaprasza Prezesów i członków Parafialnych Zespołów Caritas oraz duchowych opiekunów na szkolenie podsumowujące Program POPŻ Podprogram 2018, które odbędzie się 15 czerwca 2019 r. (sobota) o godz. 15.00 w naszej siedzibie przy ul. ks. prał. Mariana Szczęsnego 1 w Ełku.

Program spotkania:
– Powitanie i modlitwa Parafialnych Zespołów Caritas;
– Konferencja pt. Wizyta apostolska Ojca Świętego Jana Pawła II w diecezji ełckiej i jej znaczenie w kontekście współczesnych wyzwań stojących przed Caritas (ks. dr Ryszard Sawicki, wicedyrektor Caritas Diecezji Ełckiej);
– podsumowanie Programu POPŻ Podprogram 2018 i inne sprawy organizacyjne
(p. Iwona Bakun – koordynator POPŻ);
– poczęstunek – wielkie grillowanie na świeżym powietrzu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej „Misericordia”.
Prosimy o potwierdzenie przybycia do 13 czerwca 2019 r. Serdecznie zapraszamy wraz z rodzinami!!!