Uroczyste wprowadzenie relikwii Św. Hiacynty i Franciszka Marto do parafii św. Tomasza Apostoła w Ełku

Relikwie św. Hiacynty i Franciszka Marto

Wierzę, wielbię, ufam i kocham – tajemnica fatimskiego przesłania. Uroczyste wprowadzenie relikwii Św. Hiacynty i Franciszka Marto I sobota miesiąca 01 grudnia 2018 r.

Zapraszamy na dzień rekolekcyjny jako dzieło wynagrodzenia Jezusowi Chrystusowi za obelgi przeciw Najświętszej Maryi Pannie, w dniu wprowadzenia relikwii św. dzieci z Fatimy, konferencje poprowadzi Wincenty Łaszewski znawca tematyki fatimskich objawień Matki Bożej, autor wielu książek i przewodników po Fatimie.

Program dnia rekolekcyjnego:

10.00 powitanie, wprowadzenie, modlitwa na rozpoczęcie

10.15 I konferencja Czego łaskawa Pani chce ode mnie? –  Wincenty Łaszewski

11.00 I część różańca św.

11.30 przerwa: kawa, herbata

12.00 Anioł Pański i II część różańca św.

12.30 II konferencja Łaska Boża będzie waszą siłą –  Wincenty Łaszewski

13.30 przerwa obiadowa

14.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i III cz. Różańca

15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, IV część różańca, świadectwa, możliwość spowiedzi

16.45 przerwa i przygotowanie do Mszy Św.

17.00 Eucharystia wynagradzająca za obelgi przeciwko Najświętszej Maryi Pannie z prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała i uroczyste wprowadzenie relikwii Św. Hiacynty i Franciszka, po Mszy Św. ucałowanie relikwii i agapa przy radosnym świętowaniu w sali bł. Jakuba Alberione

Zgłoszenia przyjmujemy do 28.11.2018 r. przez stronę internetową

Zgłoszenie na Uroczyste wprowadzenie Relikwii św. Hiacynty i Franciszka

Koszt udziału w dniu rekolekcyjnym 25,00 zł i dodatkowo prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z obiadu koszt obiadu: 17,00 zł.

WPŁATA NA KONTO:

60 8099 0004 0090 9853 2000 0020 z dopiskiem: „Relikwie św. Hiacynty i Franciszka” – po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres e-mail: rejestracja@tomasz.elk.pl.