Węgorzewski Wieczór Młodzieży

Węgorzewski Wieczór Młodzieży w parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Węgorzewie.

Dziękujemy firmie Piekarnia p. Krystyny Narbutowicz z Węgorzewa za słodki prezent mikołajkowy dla dzieci i młodzieży. Oprawa liturgiczna Mszy Świętej i obsługa medialna: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Węgorzewie Aleksandra Budzińska, Weronika Radecka, Albert Malicki. W przedstawieniu artystycznym „Anioł w domu” wg scenariusza i reżyserii ks. Grzegorza Kunko wystąpili uczniowie węgorzewskiego gimnazjum: Jan Kujawski, Gabrysia Gruca, Jan Kukier, Wiktoria Garwacka, Krystian Jurek, Oktawia Kozłowska, Maja Sawicz, Weronika Myszczyńska, Weronika Nazarowicz. Przygotowanie świetlicy parafialnej „Damaszek” na spotkanie : ks. proboszcz Klemens / fot. Aleksandra Budzińska, Dominika Radecka.

ks. Grzegorz Kunko