Wznowienie peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki

Czcigodni Księża,

Po przerwie świątecznej wznawiamy peregrynację relikwii św. Stanisława Kostki. Serdecznie dziękuję referentom ds. młodzieży z dekanatów sejneńskiego i lipskiego oraz dekanatów ełckich za koordynowanie dotychczasowej peregrynacji. Dziękuję wszystkim księżom proboszczom, wikariuszom i katechetom świeckim za zaangażowanie w przygotowanie programu w parafiach i szkołach.

Przypominam że data podana na programie peregrynacji jest datą przybycia relikwii do parafii (czyli wieczornej Eucharystii). Razem z relikwiami do każdej parafii przekazywane są dwa skoroszyty z materiałami duszpasterskimi i dwa modlitewniki (niebieskie w twardych okładkach) do wykorzystania w czasie spotkań modlitewnych. Bardzo proszę o przekazywanie ich kolejnym parafiom w stanie nienaruszonym. Jeżeli zachodzi potrzeba zrobienia notatek czy jakichkolwiek zmian można te materiały wydrukować (wersja do druku znajduje się w załączniku).

Dziękuję za wszelką współpracę i życzę błogosławieństwa od Zmartwychwstałego!

Ks. Łukasz Różycki

diecezjalny duszpasterz młodzieży