XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW O PUCHAR BISKUPA EŁCKIEGO

O

Odbędzie się 30-go listopada 2019 r. w Hali Sportowej w Mikołajkach. Rozpoczęcie Turnieju Mszą Św. o godz. 900, rozgrywki od godz. 1000.

Uczestnictwo:      W zawodach uczestniczą maksymalnie 10-osobowe zespoły (reprezentacje parafii) chłopców urodzonych w 2008 r. i młodszych (do klasy 5 szkoły podstawowej włącznie)

Wpisowe turnieju:      60 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)

Zgłoszenia drużyn  prosimy przesyłać na adres pkrs.mikolajki@gmail.com (opiekun przywozi ze sobą wersję papierową zgłoszenia z podpisem i pieczątką parafii)

nieprzekraczalnym terminie do 24 listopada 2019 r.

Ilość zespołów ograniczona jest względami organizacyjnymi.

Zawody te mają jednocześnie status diecezjalnych eliminacji Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w najmłodszej kategorii wiekowej (ministrantów).

Sprawy różne:

Zawodnicy zabierają ze sobą ważne legitymacje szkolne – zawodnik bez legitymacji może zostać wykluczony z rozgrywek, w wyjątkowych przypadkach może skutkować to nawet dyskwalifikacją drużyny!

Zawodników obowiązują stroje sportowe, obuwie sportowe (miękka, jasna podeszwa, niedozwolone są korki i korkotrampki),

Koszty organizacyjne zawodów pokrywa Parafialny Klub Rekreacyjno–Sportowy, koszty przejazdu – zainteresowane parafie.

ks. Marcin Jasiński