Zaproszenie do Giżycka i Ełku na Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej

Wspólnota Gloriosa Trinita działająca przy parafii św. Brunona w Giżycku i parafii św. Jana Pawła II w Ełku, zachęcona owocami wakacyjnych rekolekcji postanowiła dalej szukać znaków działania Pana Boga, znaków Jego Miłosierdzia, karmić się uzdrawiającą mocą Słowa Bożego, odkrywać Boga w drugim człowieku poprzez SEMINARIUM NOWEGO ŻYCIA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ.

Giżycko:
Jest to cykl rekolekcyjnych spotkań – przez siedem kolejnych tygodni, które zakończą się wylaniem darów Ducha Świętego.
Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w każdą środę o godz.19.00 po Mszy Św. wieczornej o godz.18:00 od 24 października do 5 grudnia 2018r.

Szczegóły na plakacie i u członków wspólnoty:

Beata tel: 608070540
Marzena tel: 668109649
Marzanna tel: 513874924

Ełk :
22 października 2018r. przy parafii p.w. św. Jana Pawła II w Ełku o godz. 18.00 rozpocznie się Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Seminarium to cykl siedmiu rekolekcyjnych spotkań, spotkań z Jezusem Eucharystycznym, Słowem Bożym i drugim człowiekiem, na których uczestnicy będą szukać w swoim życiu znaków działania Pana Boga, znaków Jego Miłosierdzia. Zapraszamy!!!

Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w każdy poniedziałek  o godz. 18.00 po Mszy Św. o godz. 17.00 od 22 października do 8 grudnia 2018r.