Zaproszenie na Ogólnopolskie Rekolekcje Kapłańskie

Ogólnopolskie Rekolekcje kapłańskie pt. „Dokąd zmierzamy z młodzieżą”

prowadzone przez ks. Stanisława Chodźko.

Ks. kan. Stanisław Chodźko – kapłan diecezji siedleckiej, doświadczony duszpasterz młodzieży, wieloletni asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, znany rekolekcjonista, nie tylko w środowisku osób świeckich ale także jako osoba prowadząca formację kapłańską. Bogate doświadczenie duszpasterskie ks. Stanisława, znajomość tematyki młodzieżowej sprawiają, że prowadzone przez Niego rekolekcje cieszą się dużym zainteresowaniem. Także jest częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych.

Nasze zaproszenie skierowane jest do kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM oraz księży zainteresowanych metodami i pomysłami prowadzenia działalności duszpasterskiej z młodzieżą na przykładzie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Rekolekcje odbędą się w dniach 23-26 października 2017 roku w Ośrodku „Pustelnia Złotego Lasu” w Rytwanach.

Rekolekcje rozpoczynają się w poniedziałek o godz. 16:00 a skończą się w czwartek o godz. 13.00.

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 400 zł.

Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

Asystent Generalny KS

ks. dr Andrzej Lubowicki