Zaproszenie na Panamę w diecezji ełckiej

Światowe Dni Młodzieży odbywają się w tym roku w Panamie. Ze względu na dużą odległość i koszty tylko mała grupa z diecezji będzie w nich w pełni uczestniczyć. Jednak nie pozostaniemy obojętni na to wielkie wydarzenie dla młodzieży.

Poczuć atmosferę Światowych Dni Młodzieży możemy również w Ełku! Przyjdź na spotkanie i ciesz się swoją młodością! 26 stycznia spotkamy się w Ełku, w katedrze! Wspomnimy ŚDM w Krakowie, będziemy zastanawiać się nad swoim powołaniem – każdy z nas będzie częścią spotkania, więc nie może CIEBIE tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Zapraszamy na wspólne przeżywanie Światowych Dni Młodzieży w  augustowskiej bazylice 26 stycznia 2019 r.

17.00- konferencja ,,DOŚWIADCZENIE BOŻEJ MIŁOŚCI” – ks.Daniel Kowalski

17.30- adoracja NS z modlitwą o rozeznanie życiowego powołania- ks. Marcin Nowalski

18.00 – Eucharystia, a po niej papież Franciszek do młodych.

Zapraszamy młodych, a także rodziców , dziadków- wszystkich ludzi dobrej woli, którym na sercu leży przyszłość młodego człowieka.

Przeżyjmy ŚDM razem w Gołdapi.
Zapraszamy w niedzielę 20 stycznia o godz. 16.00 do salki parafialnej przy kościele pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi. Tam czekają na Was konferencje, świadectwa uczestników ŚDM w Krakowie oraz członków wspólnoty młodzieżowej KSM. W planie także tańce i śpiewy uwielbieniowe oraz spotkanie z Jezusem w Eucharystii. Po Mszy Świętej wspólna agapa i słowo Papieża Franciszka. Zapraszamy wszystkich Młodych!!!

Panama w Węgorzewie
Już nie długo rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Z tej okazji zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy w duchowej łączności z Panamą w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie

Spotkania dla młodzieży w duchu panamskich wydarzeń odbędą się także w Mikołajkach. Serdecznie zapraszamy