Zaproszenie na pieszą pielgrzymkę z Ełku do Grabnika

Zwyczajem lat ubiegłych w niedzielę 23 sierpnia wyruszy piesza pielgrzymka z Ełku do Grabnika. W tym roku przewidziane są dwie grupy pielgrzymkowe.

Grupa I: Wierni z parafii: Chrystusa Sługi, NMP Królowej Apostołów,
Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
, Św. Tomasza Apostoła. Początek pielgrzymki o godz. 9.00 przy ul. 11 Listopada 28 (parafia św. Tomasza Apostoła).

Grupa II: Wierni z parafii: Bł. Karoliny Kózkówny, Ducha Świętego, Najświętszego Serca Jezusowego, Opatrzności Bożej, Św. Jana Pawła II, Św. Rafała Kalinowskiego, Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika. Początek pielgrzymki o godz. 9.00 na Placu Katedralnym 1.

W Grabniku – o godz. 13.00 sprawowana będzie Uroczysta Msza św. odpustowa.

W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce, która stanowi swoiste przedłużenie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wielu młodych ludzi może w tym pielgrzymowaniu wyrazić wdzięczność za czas wakacji i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny
i katechetyczny.

Ks. Jacek Uchan