Zaproszenie na rekolekcje dla młodzieży

🗣️Bł. Carlo Acutis powiedział kiedyś, że 👑‘Jesteśmy większymi szczęściarzami niż pierwsi uczniowie Jezusa. Oni musieli za Nim podążać, a nam wystarczy wejść do kościoła, żeby być blisko Niego: Jerozolimę mamy pod domem”.
🌱Dziś chcemy wejść do tego miejsca i w naszym codziennym życiu szukać Bożej obecności. A pomoże nam w tym właśnie bł. Carlo Acutis!😇 „Święty od Internetu”, „Nastolatek z Włoch”, „Geniusz informatyczny w niebie”, „Influencer Boga” – tak o Nim mówią. ✅Carlo był zafascynowany Janem Pawłem II. ✅Wprowadził w swoim młodym życiu praktykę codziennej Eucharystii oraz cotygodniowej spowiedzi, co nazywał drogą do nieba.

✅Widział ludzi – pomagał biednym, szukając wielu możliwości działania.

👣Idąc za Jego przykładem zapraszamy na rekolekcje😁! Przez 3 dni chcemy wspólnie modlić się, rozmawiać, słuchać, szukając swojej drogi do nieba.
❌To nie tylko rekolekcje online! ❌
Rekolekcje składają się z 3 części:
👉spotkań na platformie zoom
👉 indywidualnej pracy
👉uczestnictwa w Mszy Świętej w kościele parafialnym.
Każdy uczestnik otrzyma materiały do pracy własnej. 🥰

Rekolekcje przygotowane są dla osób w wieku 14-25 lat.

🌿Koszt uczestnictwa – 20 zł.
Spotkania online będą odbywać się dwa razy dziennie, w godz. 9.00-11.00 i 19.00-21.00.
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz –https://forms.gle/yLXrQQJ4KFUVWLb58 , nieprzekraczalnie, do 5 stycznia, do godz. 20.00
Szczegółowe informacje przekażemy po przyjęciu zgłoszenia.

Rekolekcje organizują: Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Ełckiej,  Oaza, Ruch Światło- Życie Diecezja Ełcka, KSM Diecezji Ełckiej

Monika Zubowicz