Zaproszenie na spektakl ewangelizacyjny: „Z Maryją Matką Kościoła w Mocy Ducha Świętego” do Gołdapi

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w konkatedrze NMP Matki Kościoła w Gołdapi o godz. 19.00 zostanie wystawiony spektakl ewangelizacyjny: Z MARYJĄ MATKĄ KOŚCIOŁA W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO.
Spektakl został przygotowany przez aktorów biorących udział w Misterium Męki Pańskiej w reżyserii Ks. Mariusza Pawliny. Przedstawia historię apostołów i Maryi- Matki Kościoła oczekujących zesłania Ducha Świętego. W czasie oczekiwania na Pocieszyciela w sercach apostołów pojawiał się niepokój, nie rozumieli jak będzie wyglądało posłanie Ducha Świętego. Trwali z Maryją na modlitwie, to Ona ich wspierała i dodawała nadziei. Po Zesłaniu Ducha Świętego wychodzą z mocą i głoszą Dobrą Nowinę.
Spektakl zakończy się uwielbieniem i modlitwą do Ducha Świętego oraz świadectwem Jolanty i Adama Mikielskich.