Zaproszenie na Spotkanie Młodych w katedrze ełckiej

Serdecznie zapraszamy na miejskie obchody wspomnienia św. Stanisława Kostki, które odbędą się w katedrze św. Wojciecha w Ełku 18 września 2018 r. Gościem spotkania będzie arcybiskup archidiecezji Cuttack-Bhubaneswar John Barwa SVD,  który posługuje w stanie Orisa, gdzie 10 lat temu dokonano mordu na mieszkających tam chrześcijanach. Ponadto jest On delegatem na Synod Biskupów o Młodzieży, który odbędzie się w październiku.

Spotkanie Młodych rozpocznie Msza Święta o godz. 18.00, podczas której będziemy modlić się w intencji młodzieży. Bezpośrednio po niej weźmiemy udział w wieczorze uwielbienia. Spotkanie zakończy agapa w kurii biskupiej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy młodych całego miasta. Zachęcamy do przybycia na spotkanie razem z młodymi.

Z Chrystusowym pozdrowieniem

Ks. Łukasz Różycki