
Ełczanie adorowali Jezusa w Najświętszym Sakramencie – Wieczór Uwielbienia
W wigilię Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w Amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury odbył się VIII Ełcki Wieczór Uwielbienia. Wśród uczestników był kard. Gerhard Ludwig



