Uwielbienie Jezusa w Wigilię Uroczystości Bożego Ciała

Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólny śpiew, modlitwa i czuwanie. W taki sposób ełczanie będą mogli przygotować się na Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Początek spotkania w środę, 2 czerwca o godzinie 20:00.

III Ełcki Wieczór Uwielbienia odbędzie się w wigilię Uroczystości Bożego Ciała w Amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. Modlitwę poprowadzą: ks. Adrian Sadowski i ks. Piotr Paliwoda. Wieczór Uwielbienia zakończy 🌿muzyczne warsztaty uwielbienia🌿 których uczestnicy stworzą oprawę muzyczną wydarzenia. Czuwać nad tym będą Aleksandra i Daniel Szejda.

Uroczystość Bożego Ciała obchodzona jest w Kościele katolickim w czwartek po oktawie Zesłania Ducha Świętego.
– Ważne jest, żeby wyjście z Chrystusem Eucharystycznym na ulice miasta było nie tylko historycznym zwyczajem, ale głębokim, duchowym przeżyciem – mówili księża: Adrian Sadowski i Piotr Paliwoda.