Ełk: zaproszenie na Warsztaty małżeńskie

W imieniu Stowarzyszenie Rodzina Rodzin Ełk zapraszamy małżeństwa na ciekawe warsztaty, które już w najbliższą sobotę!

⛪️Gdzie? Salki Parafialne przy parafii Chrystusa Sługi w Ełku (ul. Grota Roweckiego 5A)

🕒Kiedy? 20 listopada 2021 r. od godz. 15:00 – 18:00

Jak mówić żeby druga strona zrozumiała?👂Jak słuchać aby druga strona czuła się zrozumiana? Nieumiejętna rozmowa często prowadzi do wzajemnego niezrozumienia i eskalacji konfliktu. Czy jest na to jakaś rada? Tak! Konstruktywnej rozmowy, dobrej komunikacji można się nauczyć.

Wychodząc temu naprzeciw serdecznie zapraszamy na Warsztaty Małżeńskie. Podczas warsztatów pary małżeńskie będą mogły wzbogacić swoją relację, poprawić i rozwinąć wzajemną komunikację, poćwiczyć rozwiązywanie problemów i konfliktów, poznać mocne i słabsze strony związku.

Warsztaty poprowadzi Beata Choroszewska – psycholożka, na co dzień pracująca z małżeństwami i rodzinami.

Dla kogo? Dla wszystkich małżeństw, bez względu na staż, dla par chcących lepiej zrozumieć siebie oraz zmotywowanych do pracy nad poprawą własnej relacji.

🔸WAŻNE INFORMACJE:*💰 30 zł/para
*📞zapisy i szczegółowe informacje: 509 295 359, 661 161 900
*☕️w czasie warsztatów przewidziana jest przerwa na kawę
👶👧👦w trakcie randki rodziców dzieci będą mogły zostać pod opieką animatorów z Akademii Małego Muzykanta gdzie spędzą aktywnie czas na warsztatach specjalnie dla nich przygotowanych!🎼🥁🎹