„Naprotechnologia – nie dla wszystkich?!” – wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy na  wykład prowadzony przez lek. med. Karolinę Siemienowicz,  specjalistkę  naprotechnologii. Odbędzie się on 9 lutego o godz. 17.30 w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej STAJNIA. Prelekcja odbędzie się w ramach obchodów Tygodnia Małżeństwa w Ełku. 
Wykład ma na celu zaznajomienie z rozwijającymi się metodami przyczynowego leczenia niepłodności oraz ukazanie, że naprotechnologia jest skuteczną metodą diagnozowania i usuwania przyczyn niepłodności. Może ona również służyć parom, które chcą powrócić do dobrego poziomu zdrowia prokreacyjnego albo świadomie planować powiększenie rodziny.
Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie trwania warsztatów, odniosą się w głównej mierze do rozpoznawania płodności, monitorowania zdrowia prokreacyjnego i ginekologicznego oraz leczenia zaburzeń płodności.
Wykład skierowany jest zarówno do małżeństw, które obecnie starają
się o dziecko, do par – które miały dotychczas niepowodzenia w tym zakresie wynikające z różnych przyczyn, jak i do tych, którzy dopiero planują powiększenie rodziny.
Na wykład zapraszamy również osoby, które w życiu zawodowym wspierają małżeństwa w tematyce płodności: lekarzy, położne, doradców życia rodzinnego.
Ze względu na trwającą epidemię obowiązują zapisy.
Link do zapisów – https://forms.gle/Hbv93QZ7FFu7CwHCA
Udział jest bezpłatny.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wykładzie oraz prosimy o przekazanie informacji osobom zainteresowanym tematyką. 

Monika Zubowicz – Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego 
Ks. Michał Puczyłowski – Diecezjalny  Duszpasterz Rodzin

Pozostałe artykuły