Informacje o pogrzebach

Przekazujemy informacje o dwóch pogrzebach:

Dnia 08.09.2022r. zmarła śp. Kazimiera Denys – matka ks. kan. Ryszarda Denysa proboszcza par. pw. Świętej Trójcy i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chodlu / Arch. Lubelska/ i ks. kan. ppłk. Stanisława Denysa proboszcza par. Wojskowo-Cywilnej pw. Ducha Św. Pocieszyciela w Giżycku. Pogrzeb zostanie odprawiony w sobotę o g. 10.00 w par. pw. Przemienienia Pańskiego w Rachaniach/ Diec. Zamojsko- Lubaczowska/.

Dnia 08.09.2022r. zmarł śp. Janusz Małota (l. 73), ojciec ks. mgr Rafała Małoty, wikariusza parafii Wojskowo-Cywilnej pw. Ducha Św. Pocieszyciela w Giżycku. Pogrzeb zostanie odprawiony we wtorek 13 września br. o godz. 11.00 w parafii pw. św. Stanisława BiM w Czeladzi (Diec. Sosnowiecka)

Proszę o modlitwę za śp. Kazimierę Denys i śp. Janusza Małotę oraz pogrążone w smutku Rodziny Zmarłych. Wszystkich dysponujących czasem proszę o udział w nabożeństwach żałobnych.

Requiescant in pace

Ks. Marcin Maczan