Weekendowe katechezy przedmałżeńskie w Smolanach

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Ełckiej zaprasza na Weekendowe Katechezy Przedmałżeńskie w Smolanach k. Sejn. Katechezy w formie weekendowej są formą nadzwyczajną przygotowania do małżeństwa, organizowaną dla par, które z uzasadnionych powodów nie mogą brać udziału w przygotowania w swojej parafii.

Katechezy przeznaczone są dla par, które już podjęły decyzję o zawarciu sakramentu małżeństwa. Zaproszenie skierowane jest do par, które w 2023 roku zawierać będą związek małżeński. 
W katechezach można uczestniczyć wyłączenie parami. Po zakończeniu spotkania Narzeczeni otrzymają zaświadczenie potrzebne do ważnego zawarcia sakramentu małżeństwa.
Katechezy spełniają wymagania Kościoła w zakresie katechez przedmałżeńskich. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 9.00, a zakończy w niedzielę ok. godz.18.00

Katechezy nie zwalniają z uczestnictwa w spotkaniach organizowanych w parafialnych poradniach rodzinnych. Po ich odbyciu należy umówić się na co najmniej trzy spotkania w parafialnej poradni rodzinnej. Spotkania te obejmują m.in. tematykę odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Zapisy poprzez formularz

Pozostałe artykuły