Diecezjalna pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Każdego roku, w Niedzielę Papieską, gromadzimy się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku na wspólnej pielgrzymce jako wspólnota nadzwyczajnych szafarzy komunii św. wraz ze swoimi rodzinami. W duchu wdzięczności Bogu za dar posługi Kościołowi, z prośbą o umocnienie wiary i o błogosławieństwo na kolejny rok duszpasterski. Zapraszamy wszystkich pełniących posługę w parafiach naszej diecezji w niedzielę 16 października w Dniu Papieskim. Uroczysta msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. W tym dniu zostaną ustanowieni nowi Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. dla naszej diecezji.

Warunkiem przedłużenia misji na kolejny rok pełnienia posługi w danej parafii jest uczestnictwo w pielgrzymce, a przede wszystkim w rekolekcjach. Terminy rekolekcji w klasztorze na Wigrach: 29-30 październik i 05-06 listopad. Zgłoszenia indywidualne, bezpośrednio do Klasztoru: tel.: 87 566 24 99. W razie jakichkolwiek trudności z przyjazdem prosimy o kontakt z Diecezjalnym Duszpasterzem Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. tel. 0605602515

Serdecznie zapraszam w imieniu J.E. ks. bp Jerzego Mazura, Biskupa Ełck

Diecezjalny duszpasterz

Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. kan. dr Marek Janowski